Yazılmış Pdf İndir

0/5 Değerlendirme yok!
Kitap Yazarı
Morgan Rice

Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Yazılmış Pdf İndir

YAZILMIŞ’ta bir gün uyanıp vampire dönüştüğünü fark eden 16 yaşındaki Scarlet Paine, başına neler geldiğini kavramaya çalışıyor. Ebeveynlerinden ve dostlarından uzaklaşan Scarlet’in güvenebileceği tek şahıs, bir anda yaşamının aşkı olan sırlı çocuk Sage’dir. Ancak Scarlet evinin terk edilmiş olduğunu gören Sage’i hiçbir yerde bulamayacaktır.

Dünyada yapyalnız kalan, güvenebileceği kimse kalmayan Scarlet dostlarını arar ve onlarla arasını düzenlemeye çalışır.

Ondan Hudson Akarsusunda terk edilmiş bir adaya yapacakları gezide kendilerine katılmalarını istediğinde her şey düzelmiş gibidir – ama Scarlet’in hem dostlarının hem de düşmanlarının kafalarını karıştıran eforları gözler önüne serildiğinde işler hakimiyetten çıkar.

Hala ona ilgi duyan Blake onunla arasını düzenlemeye çalışır.

Çok içtendir ve Scarlet Blake ile mi yoksa hiçbir yerde bulamadığı Sage ile mi olmak istediğine karar vermeye çalışırken iyice kafası karışır.

Scarlet sonunda Sage’i bulduğunda yaşamının en romantik zamanlarını geçirir, ancak buna yalnızca birkaç günlük ömrü kalan Sage’in felaketinin gölgesi düşer.

Bu arada dünyada onun dışındaki tek vampir olan Kyle, Scarlet’i aramak için kanlı bir serüvene atılır; Caitlin ve Caleb Aiden’a danışır ve her ikisi de değişik misyonlarla harekete geçer – Caleb Kyle’ı durdurup öldürmek, Caitlin ise vampirleri iyileştirdiği ve ebedîye kadar öldürdüğü söylenen tarihi eser hakkında araştırma yapmak için ünlü Yale Üniversitesi kütüphanesine gitmek üzere yola koyulur.

Zamana karşı bir yarış başlamıştır ve her şey için çok geç olabilir. Scarlet süratli bir biçimde değişmekte ve mutasyonunu hakimiyet edememektedir; Sage ise her geçen an vefata yanaşmaktadır. Kitap aksiyon dolu, donakaltıcı sonuna doğru ilerlerken, Scarlet yaşamını ebedîye kadar değiştirecek kadar ehemmiyetli bir tercih ile karşı karşıya kalacaktır. Scarlet Sage’in yaşamını kurtarmak için özveride bulunacak mıdır? Aşk için her şeyi tehlikeye atacak mıdır?

“Coşku, romantizm, serüven ve sürprizlerle dopdolu. Elinize aldığınızda tekerrür tekerrür âşık olacaksınız.”

Yazılmış kitap özeti

Yazılmış pdf oku

Yazılmış Pdf indir
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe