Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Seni Ben Uydurdum Pdf İndir

Seni Ben Uydurdum Pdf İndir olan ve birden çok kitap sever aracılığıyla aranan Seni Ben Uydurdum kitabını siz değerli okurlarımız için PDF dosyası halinde sunmaya çalıştık. Öncelikle Seni Ben Uydurdum kitabını PDF indirmeden evvel sizlere Seni Ben Uydurdum kitabı ile alakalı bir kaç bilgi verelim…

Seni Ben Uydurdum Özet

Seni Ben Uydurdum kitabının yazarları Francesca Zappia olan ve 416 sayfalık kitap 2017 senesinde Aşk kategori kısmında yerini almıştır.

Seni Ben Uydurdum kitabını yazımızın alt kısmından Seni Ben Uydurdum PDF indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza yahut telefonunuza Seni Ben Uydurdum kitabını indirebilirsiniz.

“Yaşamda mısın?”
“Evet.”
“Burada mı yaşıyorsun?”
“Evet.”
“Seni tanıyor muyum?”
“Evet.”
“Seni ben mi uydurdum?”

Alex her gününü asıllık ile sanrıları ayırt etmek için savaş vererek geçirmektedir. Hekim(doktor), ilaçları ve kendine özgü başa çıkma metotlarıyle ayakta kalmaya çalışırken, hastalığını herkesten gizler. Değişik bir lisede yeni bir başlangıç yapan genç kızın tek isteği derslere katılıp gerekli cemiyet hizmetini yerine getirmek ve natürel ki üniversiteyi kazanmaktır. Lakin şizofreniyle mücadele ederken bu amaçlara erişmenin pek de kolay olmadığının farkındadır.Yeni mektebindeki ilk gününde, ilk halüsinasyonundaki çocuğa benzeyen birine rastlayınca her şey daha da karışık bir hal alacaktır.

Alex usundan geçenlerin asıllığından dahi şüphe edip hakikat ile hayal içindeki çizgiyi ayıramazken kime, nasıl güvenecek, geleceğini nasıl inşa edecektir?

“Aşk her şeyi fethedemese de bu savaşa dayanmayı daha kolay kılıyor… Okuyucular bu enteresan yolculuğa bayılacak.”
Bulletin of the Center for Children’s Books

Seni Ben Uydurdum kitap özeti

Seni Ben Uydurdum pdf oku

Seni Ben Uydurdum Pdf full indir

Yazarın Diğer Kitapları; Francesca Zappia

EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe