Özgürlük İçin Sevişenler Pdf indir

5.0/5 Değerlendirme: 1
Kitap Yazarı
Abby Green

Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Özgürlük İçin Sevişenler Pdf indir

Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir, kitap hoşlanır takipçilerimiz için Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir ayrıntılı kitap özeti yazımızda..

Özgürlük İçin Sevişenler PDF indir, Kitabın yazarı Abby Green’dir. Kitabın Türkçe tercümesini Cahide Adışan yapmıştır. Kitap toplam 111 sayfadır. Sitemizden Özgürlük İçin Sevişenlere-Kitap indirebilirsiniz yahut okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

Özgürlük İçin Sevişenler Kitap Özeti

KATE”İN ağzı sarih kaldı. Bu iki kelime dahi içindekileri okudu-ğunu anlatmaya yetiyordu. Gözleri doldu, Tiarnan onunla oynuyor cılızlı-ğıyla dalga geçiyordu. “Tiarnan, burada cidden ne yapıyorsun?” Tiarnan’ın suratı allak bullaktı, gözlerinden düşünceleri okunamıyordu. Loş ışıklar suratının yarısını gölgede vazgeçiyordu ve görüntüsü riskliydi. İspanyol korsanlara benziyordu. Omuzları geniş görünüyordu. Kate’in içi titredi, bedeni eşinin, diğer yarısının, varlığını hissetmişcesine titriyordu. Yumuşak ağzı büzüldü, kendiliğindene aralarında olanların inanılmaz, dün-yayı sallayacak kadar harikulade olmadığını anlatmaya çalışıyordu. Belki o geceden sonra onu bir daha Tiarnan gibi öpen olmamıştı, o kadar maharetli değillerdi ve onu unutmasına imkân vermemişlerdi. Tiarnan kendini onun hücrelerine kadar nakşetmişti, tek bir öpücükle bir anlık bir yakınlaşmayla gidişatı içinden çıkılmaz hale getirmişti. Tiarnan’a ayaz ayaz haykırıp, onu rahat vazgeçmesini söylemek, hayatına devam etmek istediğini anlatmak ve hayalini kurduğu gibi birine aşık olup aile kurmak istediğini anlatmak istiyordu. Sonunda onu unutabilmek istiyordu. “Burada ne işin var, Tiarnan? ikimiz dc öğrenilmekte ki…” “ikimiz de neden burada olduğumu öğrenilmekte.” Tiarnan’ın sesi sertti. Piyanist parçayı tamamlamıştı, bundan dolayı konuşmaları havada askıda kalmış gibi oldu. Fırsattan istifade hakimiyeti devralmaya çalışıp o geceye atıfta bulunduğunu kavramamış gibi davranmaya çalıştı. “Ne demek istediğini kavramıyorum.”

Tiaman içkisindcn bir yudum aldı, öne doğru eğilip boş bardağı masaya vazgeçti. Kate’in içi titredi. “Ne demek istediğimi pekülft biliyorsun. Fransa”da bana bakışın-dan kavradım, o gece olmayanlar’ anlatıyordu.” Aman Yaradanım! Kate sanki suratından kanın çekildiğini sezebiliyordu. En vahim kâbusunu yaşıyordu. Kavradığını varsayım edi-yordu… Saklamayı muvaffak olamamıştı işte! Tiaman Quinn cılızlıkları tanımla-mek, sezmek ve ardından acımasızca sömürınek hususunda şan salmıştı. -O gece olanlar uzun zaman evveldi. Ayrıca haklısın, hiç bir şey olmadı…” Kate eksikçe mevzuyu kesmek istedi. Aıpa ne diyebilirdi ki? Eğer beni asağılareasma reddeitikten sonra luild sana karşı duygularını olduğunu samyorsan. haklısın. Kate içten içe hiddetleniyordu, Tiaman hâlü usundakini söyleyen riskli bir adamdı. Kalın ve kısık sesiyle yumuşak konuşuyordu.

O bakışın, seninle aramızda büyüyen cinsel gerginliği en az benim kadar sezdiğini anlatıyordu.” “Tiarnan, dile getirdiğim gibi, uzun zaman evveldi. Bütün olarak anımsayamıyorum dahi. Bir daha bu mevzuyu konuşmak yahut bir tekerrürünü yaşamak gibi bir amacım netlikle yok. Çok gençtim.” Ve de hakirevdin. O beklenmedik anın şoku Tiarnan’ı bir defa daha pişman etmişti. Yine ona değecek, ona bakacak olan erkekleri düşünmek Tiarnan’ı çileden çıkarıyordu… Bir an suskun kaldı. Kendininkilerden fazla da değişik olmayan o sarih mavi gözlere baktıkça hitabeyi yakalanıyordu.  Tiarnan masanın diğer yanma uzanıp, Katc’i kendine doğru sürükleyip dudaklarını onunkilere yapıştırıp yine tadına bakmamak için kendini güç yakalıyordu. “Palavracısın, bunun bunun yanında yazık.” Kate’in soluğu kesildi, bakışları çok ateşliydi… Yanından uzaklaşana kadar kendine hilkim olabilmeyi istiyordu. “Palavracı değilim, bunun bunun yanında neden yazık olsun?” Kate ifadesini elin-den geldiğince düz yapmaya çalışıyordu. Tiaman arda dayanınca Kate sanki ona yanaştığından daha rahatsız sezmeye başladı. “Palavracısın, zira öpüşmemizin her anını andırdığından bellim. Ben andırıyorum, yazık olan yinelemeyi istemiyor olman, ben fazla isterim.”

Özgürlük İçin Sevişenler kitap özeti

Özgürlük İçin Sevişenler pdf oku

Özgürlük İçin Sevişenler Pdf indir
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe