Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Mutluluk Pdf indir

Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu fakat karşı karşıya geldikları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın yaşamında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o tatlı, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek birinin kendisi olduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı mevcuttur.

Lakin geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da büyür ve yaşamındaki herkesle birlikte Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi?

 

Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya hiç unutamayacağım biçimde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.

Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik.

“Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.

Mutluluk Pdf İndir kitap özeti

Mutluluk Pdf İndir pdf oku

Mutluluk Pdf İndir Pdf full indir
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe