Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Lordum Pdf İndir

Lordum PDF İndir, Lordum PDF kitap özeti.

Lider süratle giden atının üzerinden, Rose’a doğru “Durdur şu atı!” diye bağırdı. Bu kadın bir an olsun bayağı davranamaz mıydı? Suratına çarpan dallar/yapraklar iyice canını sıkmaya başlamış, onu dinlemeyen İngiltere’nin gülü ise sabrının sonunu getirmeyi muvaffak olmuştu. Rosenin ağlamaktan şişmiş mavi gözlerini ona dikti ve sesinin çıkması için dua ederek cevap verdi. Ağzından köpükler çıkmadan ve ciğerleri patlamadan evvel durman gerektiğini düşündüm. İskoçya’ya kadar yürümek istemezsin herhalde!” Eiderin hem destek/yardım etmeye çalışması, hem de bu dayanaklarını saklamak istercesine bir pislik gibi konuşarak, hoş gelinin nefretini üzerinde topluyordu. Rose’a baktığında, onun kendisini kaybetmiş olduğunu kavradı.

Rose’nin iseleri iplerine asılarak durduğunda, hayvanın hengameli nefesleriniduydu ve kalbinin acıyla sıkıştığını hissetti. Kendi acısıyla, onun da canım yakmıştı. İngiltere’nin en hoş atım sahipti ve onu da kaybetmek üzereydi. Ailesinden sonra, o da mı gidecekti? Lütfen beni vazgeçme, Hades! “Sakin ol, Hades! Beni dinliyorsun, değil mi oğlum? Lütfen bağışla beni, düşünmedim oğlum! Hayvanların soluklan kumpasa girmesi başlamıştı ama Rose, dizlerinin üzerine koyduğu hoş başını ve yelesini okşamayı bir cinsli vazgeçemiyordu. Onun bu kederli dünyasındankoparan, Eider’im buz gibi sesli konuşması oldu. Bu İskoç’a teşekkür etmeliydi.

Eider ise gözlerini dikmiş bir şekilde kızı inceliyordu. Konuşmaya başladığında, sesinde acımadan eser yoktu. Hayvanları rahat vazgeç ve kendine uyuyacak bir yer bul. Hava aydınlanmaya başladığında tekerrür yola çıkacağız.” Eider ardı dönüp, karanlığın içine karışmak için adımlarını süratlendirdi. Yaradan, onu bir defa olsun hoşlanmayı denmemiş ve şimdi de böyle bir kadınla cezalandırmaya karar vermişti. Son adımını atmasını yasaklayan laflara ise verecek bir cevap bulamamıştı. “Nasıl bu kadar duygusuz olabiliyorsun? Ya da nasıl bu kadar güçlü görünmeyi muvaffak olabiliyorsun? İngiltere’nin en acıma-sız kadmıyını. Ellerimde can veren onlarca adam oldu. Ama buna…” Hakikatini söylemek gerekirse aynı şeyleri o da seziyordu fakat bir kadına nasıl yanaşılacağnı öğrenmediği için Rose’a bir bereketi değmiyor ve sözcükleriyle onu sakinleştirerek huzura erdirmek yerine,

Lordum kitap özeti

Lordum pdf oku

Lordum Pdf indir

Yazarın diğer kitapları: Freya Mclowell

EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe