Köle Savaşçı Kraliçe Pdf indir

0/5 Değerlendirme yok!
Kitap Yazarı
Morgan Rice

Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Köle, Savaşçı, Kraliçe Pdf indir

Morgan Rice bizi kahramanlık, onur, cesaret, büyü ve mukadderata olan inançla dolu bir fantezinin içine sürükleyerek enfes olduğu ipuçlarını şimdiden veren bir başka seriyle geri döndü.

Morgan bir defa daha her sayfada yanlarında yer alacağımız güçlü kişilikleri üretmeyi öğrenmiş… Nitelikli fantazya roman severlere kütüphanelerinde yer vermeleri için nasihat edilir.

–Books and Movie Reviews, Roberto Mattos Ejderhaların Yükselişi Hakkında

Çok Satanlar Listesinde #1 numara olmuş Morgan Rice’tan çekici yeni bir fantezi ivedisi.

Hoşlar hoşu, fukara kız 17 yaşındaki Ceres; İmparatorluk şehri Delos’ta sıradan ulusun maruz kaldığı acımasız ve acımasız bir hayat devam ettir.

Gündüz babasının vurduğu silahları sarayın eğitim alanına götürürken geceleri ise kızların savaşmasının yasak olduğu topraklarda bir savaşçı olmaya can atarak saklıca silahla eğitime katılmaktadır.Köle olarak satılışını beklerken naçardır.

18 yaşındaki Prens Thanos ailesinin temsil ettiği her şeyi küçümsemektedir.

Kitlelere karşı takındıkları acımasız tavırdan özellikle de şehrin merkezinde hakikatleştirilen acımasız yarışma, Vefat Festivali’nden nefret etmektedir. Yetiştirilirken maruz kaldığı kısıtlamalardan kurtulmak için büyük bir istek duysa da iyi bir savaşçı olarak bunu nasıl yapacağını öğrenememektedir.

Ceres, Epilepsiyi saklı eforlarıyla şaşkına çevirirken kendini haksız yere parmaklıkların arkasında, hayal edebileceğinden de makûs bir hayata mahkum halde bulur. Gidişattan etkilenen Thanos, onun için her şeyini tehlikeye edip etmemeye karar vermelidir.

Ancak kendini ikiyüzlü ve ölümcül gizemlerle dolu bir dünyada bulan Ceres dünyada karar sürenler ve bir de onların kuklaları olduğunu hemen bilir. Bazen seçilmiş olmak insanın başına gelebilecek en makûs şeydir.

KÖLE, SAVAŞÇI, KRALİÇE acıklı aşkın, intikamın, hıyanetin, hırsın ve mukadderatın destansı bir masalıdır.

Unutulmayacak şahsiyetler ve kalp atışlarını süratlendiren aksiyonla dolu bu öykü bizi asla unutamayacağımız ve fantezi edebiyatına yine aşık olacağımız bir dünyaya taşıyor.

Köle Savaşçı Kraliçe Pdf İndir kitap özeti

Köle Savaşçı Kraliçe Pdf İndir pdf oku

Köle Savaşçı Kraliçe Pdf İndir Pdf full indir

Yazarın Diğer Kitapları

EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe