Kızıl Kıyamet Tesla’nın Sırrı Pdf İndir

0/5 Değerlendirme yok!
Kitap Yazarı
Şenol Ceviz

Bu kitabı bildirin.

Açıklama

Kızıl Kıyamet Tesla’nın Sırrı Pdf İndir

 

Nikola Tesla’nın, pek çok kişinin bildiği fakat orijinal kopyalarına kimsenin ulaşamadığı iki önemli projesi vardı. Tesla bu iki projeyi ölmeden önce en yakın dostu George’a emanet etti ve bu projelerin dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesi için kullanılmasını vasiyet etti. İlk proje; dünyanın manyetik alanını kullanarak iklimleri ve fay hatlarını kontrol edebilen HAARP, diğeri ise 300 km kadar çapındaki bütün elektrikle çalışan araçların devrelerini yakan Teleforce’tu. Bu iki proje yanlış ellere geçmemeliydi, aksi olursa gelmiş geçmiş en güçlü kişi olabilirdi. Ve bu iki silahla bütün dünya ülkelerini tehdit edebilirdi.

Beklenen oldu. Proje çok basit bir yerde saklı duruyordu, yerini bilen tek kişi ise özgürlüğü ile böylesine muazzam bir gücü takas etmeye kalktı. Ve birbiri ardına saklanmış olan pek çok sır açığa çıkmaya başladı, peşi sıra gelen olaylar ise beraberinde yeni ipuçlarını da getirdi.

Hareketin ve aksiyonun bir an olsun azalmadığı muazzam bir eser. Şenol Ceviz’in şimdiye dek okuduğum en iyi kitabı diyebilirim.

 

Psikoterapist Deniz Coşkun

Kızıl Kıyamet Tesla’nın Sırrı kitap özeti

Kızıl Kıyamet Tesla’nın Sırrı pdf oku

Kızıl Kıyamet Tesla’nın Sırrı Pdf indir
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe