BİR HAYALET HİKAYESİ Pdf İndir

4.0/5 Değerlendirme: 1
Kitap Yazarı
William poe

Bu kitabı bildirin.

Açıklama

BİR HAYALET HİKAYESİ Pdf İndir

Takım, Victoria yarıyılı standartlarına göre ağırbaşlı döşenmiş bir odaya girdi. Beyaz çarşaflı bir çift şahsiyet yatak ve birkaç parça mobilya vardı. Birkaç fotoğraf soluk duvarları ziynetliyordu. Toz, odadaki her şeyi tamamen kaplamıştı. Resimlerden biri, 19. asrın başlarında Amerikan modasına özgü, uzun kollu bir kıyafetle giyinmiş genç bir bayana aitti. Uzun kıvrılmış saçları boynuna sarılmış ve beli korse edilmişti. Hiçbir tebessümme yoktu, dudaklarında sevinç yoktu.

Yirmi yaşında genç bir bayandı, ancak bu dünyanın umurunda olmadığının farkındaydı, sahip olduğu mutluluğun ne kadar da ezik olduğu görülebiliyordu. Suratı, düz iken, çekici değildi, ama gözleri dayanılmazdı. Bir zamanlar menedilmiş bir sahneye bakmak gibi, itici ve deli.
Uzun vakittir delice bir maceraya atılmak isteyen iki kardeş, Paranormal Vakaların hakikatleştiği bir deniz fenerini ziyaret ederek, Yaşanan vakaların Perde artta neler olduğunu bulmaya çalışmak isteyeceklerdir. İşler göründüğü kadar kolay değildi, Hiç bir zamanda öyle olmamıştı.

Paranormal Hadiseleri, Fobi öykülerini beğenenler için itinayla hazırlanmış bu kitap ile fobi dolu bir serüvene atılmaya ne dersiniz. Bir Hayalet Öyküsü 1800’lü senelerde yaşanmış intiharların neden hakikatleştiği ve intikam dolu ruhların hiddetlerini mevzu alıyor.

BİR HAYALET HİKAYESİ  kitap özeti

BİR HAYALET HİKAYESİ pdf oku

BİR HAYALET HİKAYESİ Pdf indir
EnglishFrançaisDeutschРусскийTürkçe